Postup kúpy nehnuteľnosti v Dubaji

01

Vyberte si nehnuteľnosť

Vyberte si vhodnú nehnuteľnosť, apartmán, rodinný dom či vilu. Na tejto stránke v sekcií Ponuka bývania nájdete pôdorysy dostupných rodinných domov. Predstavte si, aké to bude úžasné bývať pri mori, mať súkromnú piesočnú pláž pre rezidentov v dostupnosti pár minút.

02

Preverenie dostupnosti

Kontaktujte nás pre preverenie dostupnosti konkrétneho domu. Databázu dostupnosti síce aktualizujeme pravideľne, DAMAC však predávajú realitní agenti a kancelárie v rôznych krajinách sveta a možno sa medzitým príslušná nehnuteľnosť zarezervoval alebo predal predajca v inej krajine. V tom prípade by sme vám odporučili rovnaký alebo podobný dom.

03

5% záloha a obhliadka

Po uhradení 5% vratnej zálohy, vám vieme zabezpečiť bezplatný výlet do Dubaja spojený s obhliadkou vášho vysnívaného domu alebo vzorovej nehnuteľnosti (pri rozostavaných off-plan projektoch). Developer DAMAC zaplatí letenku z Viedne alebo z Prahy do Dubaja a naspäť ako aj ubytovanie v hoteli a naplánujeme vám obhliadky. Ak treba vieme zabezpečiť slovensky alebo česky hovoriaceho agenta osobne alebo dostupného cez telefón.

04

Rozhodnutie je na vás

Počas vášho výletu sa rozhodnete, či chcete naozaj kúpiť nehnuteľnosť a podpísať zmluvu, alebo ste si kúpu rozmysleli. Ak ste si kúpu domu rozmysleli, tak vám vrátime vašu vratnú zálohu 5% (po odrátaní nákladov na letenku a ubytovanie v hoteli spojené s obhliadkou, ak naopak sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť, berte letenku a ubytovanie v hoteli od nás ako darček)

05

Podpis zmluvy a downpayment

Pri podpise zmluvy, ktorá je vystavená v anglickom jazyku, je nutné uhradiť downpayment. Ktorý je zväčša 20% z ceny nehnuteľnosti (ak ste už 5% zaplatili pred obhliadkou, tak doplatíte 15%). Pri podpise zmluvy môže byť prítomný (osobne alebo cez telefón) realitný agent hovoriaci po slovensky alebo po česky.

06

Krásne bývanie na splátky

Rodinné domy a vilové domy v realitnom projekte DAMAC Lagoons sú momentálne vo výstavbe. Počas výstavby postupne svoj výsnívaný dom splácate a keď bude hotový nasťahujete sa. Následne sa môžete rozhodnúť, či si chcete nechať trvalý pobyt (daňovú rezidenciu) na Slovensku, alebo ho presunúť do Spojených arabských emirátov. Radi vám s tým poradíme. Celú dobu budeme v kontakte.

Financovanie - plán splátok s 0% úročením

Bez dokladovania príjmu!

Všetky domy v Dubaji predávame s možnosťou platby na splátky. Bez hypotéky! Bez dokladovania príjmu! Bez zbytočných potvrdení! Tak to v Dubaji jednoducho funguje.

Vyberiete si nehnuteľnosť, ktorá vám vyhovuje a ktorú si môžete dovoliť. Dohodneme splátkový kalendár a hotovo. Netreba ísť do banky po úver, netreba ísť na daňový úrad po žiadne potvrdenia, netreba nič dokladovať. Vypočítajte si splátky tak, aby vám vyhovovali.

Vratná záloha

5% z ceny nehnuteľnosti


Pokiaľ chcete pred kúpou nehnuteľnosti navštíviť Dubaj, pozrieť sa ako to tam vyzerá, navštíviť svoje mesto budúcnosti a pozrieť si vzorový dom (rovnaký alebo podobný vašej nehnuteľnosti), tak stačí zaplatiť 5% vratnú zálohu.

DAMAC vám potom zabezpečí a zaplatí letenku z Viedne alebo z Prahy do Dubaju a naspäť, ubytovanie v hoteli a obhliadku. A vy sa rozhodnete, či chcete nehnuteľnosť kúpiť, alebo ste si to rozmysleli.

Ďalej sú 2 možnosti:

Ak sa nakoniec rozhodnete nekúpiť nehnuteľnosť, 5% vratnú zálohu vám vrátime - po odrátaní nákladov na vašu letenku do Dubaja a vášho ubytovania v hoteli v Dubaji

Ak sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnost, podpíšete zmluvu a doplatíte downpayment (prvú splátku) + 4% DLD poplatok, ktorý sa platí pri každej novej nehnuteľnosti (niečo ako daň) + fixným úradný poplatk vo výške 580 AED (cca 158€), čo je niečo podobné ako u nás poplatok katastrálnemu úradu. Rôzne časti projektu majú rôzny splátkový plán nájdete ich pri každej nehnuteľnosti. V tomto prípade letenku a ubytovanie v hoteli berte od nás ako malý darček.


Konkrétne splátkové kalendáre:

DAMAC Lagoons, Dubaj, Arabské Emiráty

DAMAC Lagoons je obytná štvrť azúrovo-modrých lagún, ktoré sú obklopené prémiovými rodinnými domami a vilami. Štvrť je inšpirovaná známymi dovolenkovými destináciami Stredomoria ako Benátky, Santorini, Malta, Costa Brava či Portofino, ktoré tvoria tématické časti tejto vilovej štvrte. Viac o projekte DAMAC Lagoons »

Realitný agent v Dubaji

Email: lagoons@damac.sk

Pevná linka: +421 2 2102 8685
Whatsapp: +420 720 223 111
iMessage: +420 720 223 111
Facebook: Dubaj CZ+SK Reality

WhatsApp iMessage Messenger Instagram

Na číslo +420 720 223 111 môžete písať aj SMS správy z Androidu, či iMessages z iPhone